690-502-096

Salon Perfekt Beauty -to miejsce, w którym spełniamy Twoje marzenia związane z pięknymi, zdrowymi włosami, estetycznie wykonanymi zabiegami na dłonie i stopy oraz ogólną poprawą wyglądu Twojej skóry!

 

Zespół specjalistów tworzą  wykwalifikowani ludzie, którzy działają z pasją i zaangażowaniem.  Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, ponieważ najważniejsze jest dla nas aby każdy, kto nas odwiedzi był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas usług.

Czynnie uczestniczymy w szkoleniach i warsztatach aby być przez cały czas na bieżąco z obowiązującymi trendami i nowościami w branży beauty & hair. 

 

Udoskonalamy swoje umiejętności oraz Twoje piękno.

 

Specjalizujemy się  w zdrowym traktowaniu Twoich włosów oraz ciała.

 

Nasz Salon tworzy Centrum Pielęgnacji Włosów,do którego należą zabiegi trychologiczne, keratynowe oraz  systemy przedłużania i zagęszczania włosów dobrane w najlepszy dla Ciebie sposób przez Fryzjera Stylistę,Trychologa.

 

Zabiegi upiększające twarz, dłonie oraz stopy, a także zabiegi lecznicze dla stóp problematycznych z odciskami, modzelami lub wrastającymi paznokciami przeprowadza Podolog, Kosmetolog  oraz Stylistka paznokci specjalizująca się w artystycznym malowaniu.

 

Współpracujemy z gronem wybitnych fachowców, Trychologów i Lekarzy aby móc spełniać Twoje marzenia!

 

Twoje zadowolenie jest dla nas największym sukcesem!

t: 690-502-096

 

e: kontakt@perfektbeauty.pl

Perfekt Beauty

ul.Rysownicza 4

81-955 Łódź

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Copyrigth 2017 by Scralett Beauty