690-502-096

Moc Aktywnego Węgla

zabieg silnie detoksy kujący i rewitalizujący

 

Wskazania: polecany do skór zanieczyszczonych , łojotokowych, z niedoskonałościami, trądzikowych, mieszanych, tłustych. Zabieg idealnie nadaje się jako przygotowanie do innych, silnie regenerujących zabiegów . Idealny o każdej porze roku w celu silnej detoksykacji skóry.

 

Efekt po zabiegu: silne oczyszczenie, zmniejszenie wydzielania serum, wygładzenie, naturalny detoks skóry.

 

Zalecana ilość zabiegów: częstotliwość zabiegów uzależniona jest od stanu i potrzeb skóry, zabieg można wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Najskuteczniejsze działanie w serii minimum 6-8 zabiegów.

 

  1. zabiegu : ok. 65 min. Cena zabiegu: 130 zł.

 

 

Bogactwo Aloe Vera – skóra młoda

zabieg nawilżająco-kojący i normalizujący

 

Wskazania: przeznaczony dla skóry odwodnionej, delikatnej, pozbawionej blasku, trądzikowej i łojotokowej. Można stosować na twarz, szyję , dekolt.

 

Efekt po zabiegu: silne nawilżenie, wzmocnienie, poprawa kolorytu skóry, ograniczenie wydzielania serum, złagodzenie stanów zapalnych, zmniejszenie podrażnień.

 

 

Zalecana ilość zabiegów: częstotliwość zabiegów uzależniona jest od stanu i potrzeb skóry, zalecana seria to 6-8 zabiegów dwa/ trzy razy w tygodniu. Po zakończeniu serii dla podtrzymania efektu zaleca się 1 zabieg w miesiącu.

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 120 zł.

 

 

Bogactwo Aloe Vera – skóra dojrzała

zabieg nawilżająco-kojący i ujędrniający

 

 

Wskazania: przeznaczony dla skóry odwodnionej, delikatnej, pozbawionej blasku, z widocznymi zmarszczkami, pozbawionej jędrności i elastyczności. Można stosować na twarz, szyję , dekolt

 

 

Efekt po zabiegu: głębokie nawilżenie, wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie, wzmocnienie i ochrona przed wysuszeniem, regeneracja i odżywienie.

 

Zalecana ilość zabiegów: najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu . Serię można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia ostatniego zabiegu. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 120 zł.

 

 

 

Cudowna Rosa Mosqueta

zabieg silnie nawilżający i regenerujący na przebarwienia i blizny

 

Wskazania: zalecany do skóry z przebarwieniami, z bliznami pooperacyjnymi lub potrądzikowymi, zniszczonej fotostarzeniem i nadmiernym opalaniem, bardzo suchej, wymagającej głębokiej regeneracji i odnowy. Można stosować na twarz, szyję , dekolt i dłonie.

 

 

Efekt po zabiegu: zmniejszenie przebarwień i plamek pigmentacyjnych, silne nawilżenie, regeneracja, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności blizn.

 

Zalecana ilość zabiegów: najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu . Serię zabiegów można powtórzyć w zależności od potrzeb , natomiast dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu 1-2 razy w miesiącu.

 

Zalecenia po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się ekspozycji na słońce i w solarium oraz nakładania makijażu.

 

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 150 zł.

 

Sekret Ślimaka

zabieg silnie regenerujący i wygładzający

 

Wskazania: polecany do skóry zniszczonej, szarej i pozbawionej blasku, odwodnionej, trądzikowej, wymagającej intensywnej regeneracji. Można stosować na twarz, szyję , dekolt i dłonie.

 

Efekt po zabiegu: silna regeneracja, odbudowa, zmniejszenie zmian trądzikowych i niedoskonałości , skóra staje się gładka i bardzo miła w dotyku. W trakcie kuracji na skórze trądzikowej , po ok. 2 tygodniach ( w połączeniu z codziennym stosowaniem produktów ze śluzem ślimaka w domu) , może dojść do uaktywnienia zmian trądzikowych. Jest to pożądany efekt kuracji i świadczy o jej skuteczności. Ustąpienie zmian ma miejsce w późniejszej fazie, w zależności od stanu zanieczyszczenia i problemów skórnych.

 

Zalecana ilość zabiegów: najlepszy efekt osiąga się po serii 8-10 zabiegów wykonywanych 2-3 razy w tygodniu . Serię zabiegów można powtórzyć po 2 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

 

Zalecenia po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się ekspozycji na słońce i w solarium.

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 160 zł.

 

Siła Jadu Węża z technologią komórek macierzystych – skóra normalna i mieszana
 

Rytuał przeciwzmarszczkowy i ujędrniający do skóry normalnej i mieszanej, zabieg na twarz i okolice oczu. Alternatywa dla botoxu, zabieg silnie ujędrniający, regenerujący i przeciwzmarszczkowy, wykorzystuje działanie peptydu jadu węża (substancja botoxo-podobna), komórek macierzystych oraz innowacyjnych składników aktywnych zapewniających natychmiastowy lifting . Opatentowana cząsteczka peptydu zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz redukuje już istniejące, poprzez hamowanie skurczów mięśni, wykazuje również silne działanie antyoksydacyjne. Komórki macierzyste zapewniają skórze możliwość ochrony, regeneracji i detoksykacji.

 

Wskazania: zalecany do skór dojrzałych , zmęczonych, zwiotczałych, z widocznymi zmarszczkami, wymagającej silnej regeneracji, z opuchlizną i zmarszczkami wokół oczu. Zabieg można stosować na twarz , szyję, dekolt, można wykonywać na delikatnej i wrażliwej skórze. Zabieg idealnie nadaje się jako „zabieg bankietowy”, jednorazowo przed specjalnymi okazjami.

 

Efekt po zabiegu: widoczny lifting owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, powstrzymanie biologicznego

i mechanicznego procesu starzenia się skóry, poprawa sprężystości skóry, efekt natychmiastowego napięcia skóry, regeneracja. W trakcie i po zabiegu może wystąpić delikatne zaczerwienienie bądź pieczenie skóry.

 

Zalecana ilość zabiegów: najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Serię można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 180 zł.

 

Siła Jadu Węża – okolice oczu i brwi

Alternatywa dla botoxu, zabieg liftingujący i przeciwzmarszczkowy pod oczy i między brwi , wykorzystuje działanie peptydu jadu węża (substancja botoxo-podobna), komórek macierzystych oraz innowacyjnych składników aktywnych niwelujących zwiotczenie górnej powieki, zmniejszających kurze łapki i zmarszczki. Zmniejszają również obrzęki i cienie pod oczami, zapobiegają efektowi podkrążonych i zmęczonych oczu.

 

Wskazania: zabieg zalecany do skóry zwiotczałej, opuchniętej, wymagającej ujędrnienia, z widoczną zmarszczką pomiędzy brwiami. Zabieg idealnie nadaje się jako „zabieg bankietowy”, jednorazowo przed specjalnymi okazjami.

 

Efekt po zabiegu: zmniejszenie opuchlizny pod oczami, lifting okolicy oczu, wygładzenie zmarszczki między brwiami, powstrzymanie efektu starzenia się skóry.

 

Zalecana ilość zabiegów: najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Serię można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

 

Czas zabiegu : ok. 70 min Cena zabiegu: 80 zł.

 

Siła Jadu Węża De Luxe

 

Połączenie zabiegów : Siła Jadu Węża i Siła Jadu Węża– okolice oczu i brwi

 

Czas zabiegu : ok. 80 min Cena zabiegu: 200 zł.

 

Siła Jadu Węża Specifique Hydra Plus

Zabieg na twarz i okolice oczu, jest odmianą wyżej opisanego zabiegu Siła jadu węża De Lux , z dodatkową siłą nawilżenia , przeznaczony dla skóry suchej i wrażliwej.

 

Wskazania: zalecany do skóry dojrzałej, odwodnionej, wrażliwej, zmęczonej, zwiotczałej, z widocznymi zmarszczkami, wymagającej silnej regeneracji i głębokiego nawilżenia. Zabieg można stosować na twarz , szyję, dekolt, można wykonywać na delikatnej i wrażliwej skórze. Zabieg idealnie nadaje się jako „zabieg bankietowy”, jednorazowo przed specjalnymi okazjami.

 

Efekt po zabiegu: widoczny lifting owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, poprawa sprężystości skóry, efekt natychmiastowego napięcia skóry, głębokie nawilżenie, ukojenie, regeneracja

 

Zalecana ilość zabiegów: : najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Serię można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia kuracji. Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

 

Czas zabiegu : ok. 80 min Cena zabiegu: 200 zł.

 

 

Sekret Ślimaka – dłonie

zabieg regenerujący na dłonie

 

Wskazania: przeznaczony do skóry suchej, wymagającej głębokiej regeneracji i ukojenia.

 

Efekt po zabiegu: zregenerowane, nawilżone i piękne dłonie.

 

Czas zabiegu : ok. 30 min Cena zabiegu: 50 zł.

t: 690-502-096

 

e: kontakt@perfektbeauty.pl

Perfekt Beauty

ul.Rysownicza 4

81-955 Łódź

Created with Webwave CMS

ZAPRASZAMY DO SALONU

Copyrigth 2017 by Scralett Beauty